"Klasa, której innym zabrakło". Żona Kwiatkowskiego wbiła szpilę PZPN

Agata Załęcka we wpisie w mediach społecznościowych wsparła swojego męża. "Kwiatek oddał tej pracy całe serce"- podkreśliła.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Agata Załęcka i Jakub Kwiatkowski Instagram / agatazalecka_official / Na zdjęciu: Agata Załęcka i Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski po 11 latach został zwolniony z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Decyzję o rozstaniu się z team managerem reprezentacji mieli podjąć selekcjoner Michał Probierz i dyrektor Departamentu Komunikacji i Mediów PZPN Tomasz Kozłowski (więcej TUTAJ).

Decyzja PZPN zszokowała środowisko piłkarskie w naszym kraju. "Dziękuję za olbrzymie słowa wsparcia ze strony piłkarzy, dziennikarzy i zwykłych kibiców, które nieprzerwanie płyną do mnie od wtorku. To miłe widzieć, że mam tylu przyjaciół. Dziękuję" - napisał Kwiatkowski na Instagramie (więcej TUTAJ).

"Kwiatek" otrzymał też potężne wsparcie od swojej małżonki, Agaty Załęckiej. Aktorka i freediverka w poście zamieszczonym na portalu społecznościowym (patrz poniżej) podkreśliła jego zaangażowanie i profesjonalizm, którymi wykazał się pełniąc funkcje rzecznika PZPN i team managera zespołu narodowego.

Załęcka "powiedziała" też coś złośliwego do osób odpowiedzialnych za odsunięcie Kwiatkowskiego od pracy przy kadrze.

"Kwiatek oddał tej pracy całe serce i traktował wszystkich sprawiedliwie, równo i z szacunkiem. To się nazywa klasa, której innym zabrakło. Kochanie, wyczekujemy nowych wyzwań, trzymając się mocno razem. Żonka" - podsumowała.

Zobacz:
PZPN zareagował ws. Kwiatkowskiego! Jest komunikat

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: magiczne zagranie. Wszystko zrobił perfekcyjnie


OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×