Był na murawie 5 minut. Dramat gwiazdora Bayernu

To był fatalny dzień dla Bayernu Monachium. Bawarczycy przegrali mecz ligowy z Eintrachtem Frankfurt aż 1:5. Na domiar złego po zaledwie pięciu minutach spędzonych na boisku zejść musiał Serge Gnabry.

Mateusz Kozanecki
Serge Gnabry Getty Images / DeFodi Images / Na zdjęciu: Serge Gnabry
Serge Gnabry pojawił się na boisku w 66. minucie. Zastąpił Kingsleya Comana, gdy Bayern przegrywał już 1:5. Szybko jednak 28-latek zaczął odczuwać problemy ze zdrowiem.

Usiadł na murawie i stało się jasne, że potrzebuje pomocy medycznej. Gnabry nie był w stanie kontynuować gry. Zaledwie pięć minut po wejściu, musiał zostać zmieniony.

Sztab szkoleniowy zdecydował się wpuścić do gry Jamala Musialę. Gnabry natomiast udał się do szatni. Póki co nie ma informacji, z jak poważnym urazem ma do czynienia.

Przypomnijmy, że już wcześniej Serge Gnabry stracił kilka tygodni z powodu kontuzji, jakiej doznał podczas meczu Pucharu Niemiec. Zderzył się wtedy z Johannesem Schenkiem i doznał złamania kości łokciowej lewego przedramienia.

Po zejściu Gnabry'ego wynik spotkania nie uległ już zmianie. Bayern został zdeklasowany we Frankfurcie i w niedzielę może spaść na trzecie miejsce w tabeli. Stanie się tak, jeżeli VfB Stuttgart pokona prowadzący Bayer 04 Leverkusen.