Poznajesz? Kibice Wisły zastanawiają się, co on tutaj robi

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / WislaKrakowSA / Na zdjęciu: oldboje Wisły Kraków
Twitter / WislaKrakowSA / Na zdjęciu: oldboje Wisły Kraków
zdjęcie autora artykułu

Wisła Kraków to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce. W jej barwach grało wielu świetnych piłkarzy, dlatego nawet zespół oldbojów prezentuje się okazale. "Biała Gwiazda" pokazała zdjęcie, a jeden zawodnik zwrócił szczególną uwagę fanów.

Taki skład z pewnością chciałby mieć każdy ekstraklasowy trener. W drużynie odbojów Wisły Kraków grają piłkarze z różnych pokoleń.

"Biała Gwiazda" miała w swoich szeregach także wybitnych zawodników w pierwszej dekadzie XXI wieku. Jeden z nich na zdjęciu zamieszczonym poniżej znalazł się na nietypowej dla siebie pozycji.

To Paweł Brożek, który w barwach krakowskiej Wisły był przez dwa sezony (2007/2008 i 2008/2009) królem strzelców piłkarskiej Ekstraklasy.

Na zamieszczonej na platformie X fotografii drużyny Wisły Brożek gra w nieco innym stroju. 40-latek wcielił się bowiem w rolę... bramkarza.

Nie przeszkodziło to oczywiście oldbojom Wisły wysoko pokonać rywali. Wśród graczy występującym w polu znalazły się takie klubowe legendy, jak Jakub Błaszczykowski, Marcin Wasilewski, Arkadiusz Głowacki czy Sławomir Peszko.

"Oldboje, a wśród nich on - debiutant Zwycięstwem 24:2 nad Clepardią zakończył się mecz Wiślaków, w którym piłkę do siatki rywala posyłali: M. Wasilewski (6), R. Boguski (4), A. Głowacki (3), Z. Janik (3), J. Żurek (2), J. Matyja (2), J. Błaszczykowski (2) i S. Peszko (1)" - napisano na profilu Wisły na platformie X.

Zobacz także: Kane w pogoni za Lewandowskim. Już ustanowił rekord Kulesza nie wytrzymał. "Absurdalne zarzuty"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: o Polaku wciąż pamiętają. Zapisał się w historii klubu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Wisła Kraków awansuje do PKO Ekstraklasy?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (2)
avatar
Uzi 1985
19.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Ja też się zdziwiłem."klubowe legendy, jak(...)Sławomir Peszko". Po pół roku nijakiej gry legenda?  
avatar
Kazimierz Klimek
19.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Czy Wisła Kraków awansuje do PKO Ekstraklasy? chodzi o oldbojow ?