Jakub Moder mógł być bohaterem Brighton. Fatalne pudło Polaka w końcówce [WIDEO]

Trener Roberto De Zerbi aż padł na kolana. Jakub Moder powinien strzelić gola w końcówce meczu West Ham United - Brighton. Tak się jednak nie stało i Polak spudłował w doskonałej sytuacji.

Tomasz Galiński
Jakub Moder nie wykorzystał fantastycznej okazji w meczu West Ham - Brighton Twitter / Screen / Viaplay / Na zdjęciu: Jakub Moder nie wykorzystał fantastycznej okazji w meczu West Ham - Brighton
Jakub Moder mógł mieć fantastyczne wejście w 2024 rok. Polak jest powoli wprowadzany do zespołu Brighton and Hove Albion po zerwaniu więzadeł krzyżowych. Łapie jednak coraz więcej minut i próbuje przekonać do siebie trenera Roberto De Zerbiego.

I we wtorkowym meczu w Londynie prezentował się nieźle. Wszedł na boisko w drugiej połowie i - co ciekawe - został ustawiony na prawym wahadle. W jednej z sytuacji mógł zanotować asystę, natomiast w 86. minucie powinien strzelić gola.

Piłka spadła mu idealnie na nogę. I to prawą, czyli jego lepszą. Miał przed sobą tylko bramkarza, mógł zrobić wszystko, ale wyszło najgorzej, jak tylko się dało. Posłał futbolówkę w okolice Emirates Stadium, mimo iż oba stadiony dzieli ponad 5 mil.

Trener De Zerbi po tym uderzeniu Modera padł na kolana. Nie mógł uwierzyć, że w tej sytuacji nie padł gol na 0:1.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem (----> RELACJA).

Moder w sezonie 2023/24 rozegrał jak dotąd pięć spotkań w Premier League.