Zakpił z gwiazdy Realu. Wymowny gest

Real Madryt pokonał Mallorkę 1:0, ale nie obyło się bez kontrowersji. Ponownie doszło do spięć pomiędzy Viniciusem Juniorem oraz Pablo Maffeo. Gracz gości w pewnym momencie pokazał wymowny gest.

AD
Spięcie pomiędzy Maffeo i Viniciusem YouTube / AS / Na zdjęciu: Spięcie pomiędzy Maffeo i Viniciusem
W środę na Santiago Bernabeu Real Madryt podejmował Mallorkę. To Królewscy byli zdecydowanymi faworytami tego spotkania, ale przez długi czas się męczyli. Wygrali 1:0 po golu Antonio Ruedigera.

Najwięcej emocji wzbudziło jednak starcie pomiędzy gwiazdą Los Blancos Viniciusem Juniorem oraz Pablo Maffeo. Już w poprzednich meczach dochodziło do spięć pomiędzy piłkarzami, za jeden z nich został podyktowany nawet rzut karny.

W mediach społecznościowych furorę robi nagranie z pierwszej połowy spotkania. Sędzia podyktował rzut wolny dla Realu Madryt. W tym momencie doszło do kolejnego starcia i wymiany zdań pomiędzy Brazylijczykiem i Argentyńczykiem.

W pewnym momencie Maffeo pokazał gest, który miał symbolizować fakt, że Vinicius jest beksą. Piłkarz Realu Madryt tylko się roześmiał. Później w trakcie meczu panowie się przytulili, co Maffeo polubił nawet w mediach społecznościowych, by obniżyć napięcie.

Dla Viniciusa Juniora to był pierwszy mecz od niemal dwóch miesięcy. Musiał pauzować przez kontuzję, której nabawił się w meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata 2026. W środę został zmieniony w 60. minucie.