Mariusz Stępiński z kolejnym trafieniem. Napastnik otworzył wynik spotkania

Mariusz Stępiński zdobył bramkę dla Omonii Nikozja w spotkaniu z Ethnikosem Achnas (2:2). Polski napastnik otworzył wynik meczu.

Artur Karaszewski
Mariusz Stępinski Getty Images / Gabriele Maltinti / Mariusz Stępinski
Mariusz Stępiński występuje na Cyprze od sierpnia 2021 roku. Trafił do tego kraju przechodząc z Hellasu Werona do Arisu Limassol. Przed kilkunastoma dniami polski piłkarz kolejny raz zmienił pracodawcę.

Napastnik podpisał kontrakt z Omonią Nikozja. Z nowym klubem związał się umową do 31 maja 2026 roku. Po zmianie barw klubowych czterokrotny reprezentant Polski imponuje skutecznością. Nie inaczej było w środowy wieczór.

Stępiński wpisał się na listę strzelców już w 10. minucie wyjazdowej rywalizacji z Ethnikosem, a spotkanie zakończyło się remisem 2:2. W barwach gospodarzy 80 minut rozegrał Patryk Lipski.

Omonia jest zdobywcą krajowego pucharu z zeszłego sezonu i zajmuje obecnie 5. lokatę w tabeli. Do liderującego Arisu traci siedem punktów.

Stępiński zagrał w pięciu meczach nowej drużyny, w których zdobył trzy bramki i zaliczył asystę.