Reprezentant nie daje o sobie zapomnieć. Kolejny gol po świetnej kontrze [WIDEO]

Jakub Piotrowski zdobył bramkę dla Łudogorca Razgrad w wygranym 3:1 meczu bułgarskiej ekstraklasy z Czerno More Warna. Było to już trzynaste trafienie Polaka w sezonie 2023/24, licząc wszystkie rozgrywki.

Tomasz Galiński
Jakub Piotrowski strzelił kolejnego gola dla Łudogorca Razgrad YouTube / Screen / Gong.gb / Na zdjęciu: Jakub Piotrowski strzelił kolejnego gola dla Łudogorca Razgrad
Coraz mniej czasu zostało do meczów barażowych o awans na Euro 2024. Zawodnicy walczą o miejsce wśród powołanych, choć wydaje się, że w przypadku Jakuba Piotrowskiego to jedynie formalność.

26-latek od początku sezonu jest w bardzo dobrej formie i selekcjoner Michał Probierz cały czas ma go na radarze.

W poniedziałkowym meczu ligi bułgarskiej Piotrowski po raz kolejny pokazał, że warto go obserwować. Łudogorec wygrał z Czerno More Warna 3:1, a Polak strzelił jednego z goli. Gospodarze niespodziewanie przegrywali, ale szybko zabrali się do odrabiania strat i już do przerwy byli na dwubramkowym prowadzeniu, a trzecią bramkę zdobył właśnie Piotrowski.

Wystarczył przechwyt w środkowej strefie boiska, Łudogorec ruszył z błyskawiczną kontrą i Piotrowski płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali. Nie było tam dużej siły, natomiast wystarczyła odpowiednia precyzja.

Zobacz gola Piotrowskiego TUTAJ

Warto też zaobserwować, jak szybko Piotrowski ruszył do tej kontry. Przebiegł kilkadziesiąt metrów i po chwili był już w polu karnym.

Licząc wszystkie rozgrywki, był to już trzynasty gol Piotrowskiego w sezonie 2023/24. Siódmy w lidze, a do tego sześć w europejskich pucharach. Tym razem nie zagrał całego spotkania - został zmieniony w 75. minucie.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski zagra z Estonią w pierwszym meczu barażowym o udział w Euro 2024 już 21 marca o godz. 20.45.

Piątek znów zachwyca. "Z taką grą mógłby być traktowany jak gwiazda rocka"