Zagraniczne media zachwycone żoną Jakuba Kiwiora

To nie pierwszy raz, gdy zagraniczne media zachwycają się żoną Jakuba Kiwiora. Tym razem o Claudii Kowalczyk piszą Serbowie, którzy zwrócili uwagę na nietypowy zawód życiowej partnerki piłkarza Arsenalu.

ŁW
Jakub Kiwior / małe zdjęcie: Claudia Kowalczyk Getty Images / Sebastian Frej/MB Media / Na zdjęciu: Jakub Kiwior / małe zdjęcie: Claudia Kowalczyk
Po transferze Jakuba Kiwiora do Arsenalu FC, angielskie media dokładnie prześledziły życie prywatne polskiego piłkarza. Zwróciły uwagę na jego życiową partnerkę - Claudię Kowalczyk. Choć z wykształcenia jest ona dietetykiem, to na co dzień zajmuje się tańcem. Konkretne jest instruktorką twerku.

I właśnie na to uwagę tym razem zwrócili serbscy dziennikarze. "Żona piłkarza Arsenalu Jakuba Kiwiora ma nietypowy zawód. Gdy on walczy na boisku z innymi piłkarzami Premier League, półnaga Claudia doprowadza do szaleństwa mężczyzn i kobiety na całym świecie. Jest mistrzynią twerkingu" - pisze o niej serbski dziennik "Kurir".

Serbowie wspomnieli też o sukcesach "Twerk Queen", jak wcześniej nazwali ją Brytyjczycy. Wyliczono, że w 2017 roku została ona mistrzynią Queen of Germany Twerk Competition, a rok później była w półfinale mistrzostw Europy. "Widać, że ma talent" - czytamy.

Kiwior w ostatnim czasie wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Arsenalu. Z Claudią Kowalczyk parą są od blisko czterech lat. W listopadzie 2021 roku się zaręczyli, a w czerwcu 2023 roku w jednym z kościołów w Tychach para wzięła ślub.

Czytaj także:
Rekord frekwencji na hicie PKO Ekstraklasy!
Messi będzie miał nowego kolegę w drużynie. To syn legendy

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×