Piłkarze w euforii, a trener wyrwał mikrofon. Wszystko zakończył VAR [WIDEO]

Niesamowicie emocjonującą końcówkę miało spotkanie 23. kolejki Bundesligi pomiędzy Werderem Brema, a Darmstadt. W doliczonym czasie gry goście przeżyli prawdziwą huśtawkę nastrojów.

Artur Karaszewski
Nieuznana bramka Darmstadt Twitter / Viaplay / Nieuznana bramka Darmstadt
Werder Brema radzi sobie w tym sezonie Bundesligi nadspodziewanie dobrze. Bremeńczycy zajmują miejsce w górnej połowie tabeli i bez problemu powinni utrzymać się w lidze.

Darmstadt z kolei to ostatnia drużyna w stawce. Beniaminek bardzo potrzebuje punktów, aby móc jeszcze marzyć o utrzymaniu się w niemieckiej elicie. Mało brakowało, a sobotnie spotkanie z Werderem zakończyłoby się dla gości zwycięsko.

Do 97. minuty wszystko wskazywało na to, że oba zespoły podzielą się punktami. Wtedy miejsce miała akcja, która przysporzyła wszystkim wielu emocji.

Obrońca Werderu trochę zbyt słabo zgrał piłkę do bramkarza, który trafił futbolówką w zawodnika Darmstadt, po czym skierował ją do pustej bramki. Trener przyjezdnych oszalał z radości.

Euforię tę zakończył jednak system VAR. Po analizie całej sytuacji sędziowie dopatrzyli się zagrania ręką strzelca bramki i trafienie musiało zostać anulowane. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Nowe wieści ws. gwiazdy Bayernu. "Bliżej odejścia niż pozostania"
Rozprawił się z rekordem Flicka i "Lewego". Zostanie trenerem Bayernu?