Skandaliczny baner w Warszawie. "Ludzie kochani"

Nawiązanie współpracy pomiędzy Radiem Kampus a pierwszoligową Polonią wywołało oburzenie kibiców Legii. Dziennikarz Krzysztof Zimoch ironicznie skomentował ich zachowanie.

RS
kibice Legii i wpis Krzysztofa Zimocha WP SportoweFakty / X / Krzysztof Zimoch / Na zdjęciu: kibice Legii i wpis Krzysztofa Zimocha
Odkąd Gregoire Nitot został właścicielem Polonii Warszawa, drużyna odbudowuje się krok po kroku. "Czarne koszule" wróciły na szczebel centralny i obecnie walczą o utrzymanie na zapleczu PKO Ekstraklasy. Na stołeczne derby kibice będą musieli jeszcze poczekać.

Jak powszechnie wiadomo, fani Polonii i Legii Warszawa nie przepadają za sobą. Kibice "Wojskowych" robią wszystko, żeby uprzykrzyć życie lokalnym przeciwnikom. Tym razem uderzyli w nowego partnera klubu z Konwiktorskiej.

W środę poinformowano o nawiązaniu współpracy pomiędzy Polonią a akademickim Radiem Kampus. Rozgłośnia Uniwersytetu Warszawskiego ma zachęcić młodych kibiców do przyjścia na stadion. W audycjach nadawanych na antenie stacji mają gościć poszczególni zawodnicy pierwszoligowej ekipy.

Chuligani identyfikujący się z Legią dali wyraz swojemu niezadowoleniu, wywieszając wulgarny baner w Warszawie. "Je*** Radio Kampus jak ku*** z Polonii!" - takie hasło pojawiło się na specjalnie przygotowanym transparencie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: auć, boli od samego patrzenia!

Krzysztof Zimoch nie może zrozumieć zachowania "Legionistów". W serwisie X dziennikarz Radia 357 ironicznie skomentował całą sytuację.

"Czy to Radio Kampus pomyślało co robi??? Czy Polonia zapytała kibiców Legii o zgodę na nawiązywanie takiej współpracy??? Czy to naprawdę tak trudno pojąć, że w stolicy może być tylko jeden piłkarski klub i nie ma od tego jednowładztwa wyjątków?! No ludzie kochani..." - napisał Zimoch.

Czytaj więcej:
Co z przyszłością Paula Pogby? Juventus ma już klarowny plan
To musiało boleć! Bułka padł jak rażony piorunem [WIDEO]

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×