Grosicki nie zawiódł w szlagierze. Zobacz akcję reprezentanta Polski [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Canal+ Sport / Na zdjęciu: zagranie Grosickiego
Twitter / Canal+ Sport / Na zdjęciu: zagranie Grosickiego

Kamil Grosicki prezentuje równą, wysoką formę. Filar Pogoni Szczecin miał udział w jednej z bramek w meczu z Legią Warszawa.

Poprzednie spotkanie pomiędzy tymi drużynami przysporzyło kibicom wielu emocji. W sobotę Pogoń Szczecin miała okazję ku temu, żeby zrewanżować się Legii Warszawa za porażkę 3:4 u siebie w rundzie jesiennej.

Bramki przy Łazienkowskiej padły dopiero w drugiej połowie. Cztery minuty po zmianie stron Josue popisał się piękną asystą, a piłkę z niewielkiej odległości do siatki wpakował Paweł Wszołek, który nie dał szans golkiperowi "Portowców".

12 minut później szczecinianie przeprowadzili składną akcję na połowie gospodarzy. Efthymis Koulouris do spółki z Kamilem Grosickim rozpracował defensywę stołecznego zespołu. Wybitny Reprezentant Polski świetnie wyłożył piłkę klubowemu koledze. Grecki napastnik odnalazł się w polu karnym i znalazł sposób na Dominika Hładuna.

Grosicki niedawno wygrał w plebiscycie tygodnika "Piłka Nożna" i się nie zatrzymuje. 35-letni skrzydłowy w tym sezonie PKO Ekstraklasy ma już 10 bramek i 11 asyst. Niewykluczone, że Michał Probierz zaprosi gwiazdę ligi na marcowe zgrupowanie kadry narodowej.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Grosicki wciąż jest najlepszym piłkarzem w PKO Ekstraklasie?