Polacy zabawili się z Estonią. Zieliński w roli egzekutora

Piotr Zieliński doprowadził PGE Narodowy do euforii. Na początku drugiej połowy meczu barażowego z Estonią strzelił gola na 2:0. Co ciekawe, zrobił to po uderzeniu głową.

Tomasz Galiński
Piotr Zieliński strzela gola na 2:0 w meczu z Estonią Twitter / Screen / TVP Sport / Na zdjęciu: Piotr Zieliński strzela gola na 2:0 w meczu z Estonią
Polscy kibice mogą już szykować się na finał baraży o Euro 2024. Przewaga biało-czerwonych w meczu z reprezentacją Estonii rosła z minuty na minutę, co miało odzwierciedlenie w liczbach.

W pierwszej połowie gola strzelił Przemysław Frankowski (ZOBACZ), a sytuacja naszych rywali skomplikowała się kilka minut później, gdy drugą żółtą (i w konsekwencji czerwoną) kartkę ujrzał Maksim Paskotsi.

Drużyna Michała Probierza nie zamierzała odpuszczać. Wręcz przeciwnie, dalej mieliśmy atak za atakiem. Przewaga nie malała, a stawała się coraz większa.

I niedługo po zmianie stron było już 2:0. Grający znakomity mecz Nicola Zalewski popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem, a Piotr Zieliński bez problemu trafił do siatki po uderzeniu głową (!). To była egzekucja.

Może i Zieliński ma problemy w Napoli, ale w reprezentacji w ogóle tego nie było widać. To jego jedenasty gol w kadrze.