Świetnia wiadomość dla Rakowa Częstochowa. Gwiazdor wraca do gry

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Ivi Lopez
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Ivi Lopez
zdjęcie autora artykułu

Od początku sezonu Raków Częstochowa musi sobie radzić bez Iviego Lopeza. Teraz jednak Hiszpan nareszcie wraca do gry i będzie mógł pomóc swojemu zespołowi.

W tym artykule dowiesz się o:

W ostatnich sezonach Ivi Lopez był jedną z najważniejszych postaci Rakowa Częstochowa. Hiszpan swoimi golami i świetnymi zagraniami dał swojej ekipie wiele punktów, ale przed obecnymi rozgrywkami ofensywny zawodnik doznał poważnej kontuzji.

Stało się to praktycznie na początku okresu przygotowawczego, więc 29-latek stracił całą przygodę europejską swojej drużyny, a wszyscy kibice Medalików czekali na moment, w którym ich gwiazdor wróci na boisko.

Teraz jest jasne, że hiszpański napastnik jest już gotowy do gry. PKO Ekstraklasa oficjalnie poinformowała, że piłkarz został zgłoszony do rozgrywek ligowych i już w najbliższych meczach będzie mógł cieszyć kibiców swoją grą.

ZOBACZ WIDEO: Piekielnie mocni rywale Polaków na Euro. "Dostaliśmy się tam kuchennymi drzwiami"

Oczywiście należy się spodziewać spokojnego wprowadzania go do gry, bo przecież mówimy o zawodniku, który przez ostatnie kilka miesięcy leczył bardzo poważną kontuzję. W przypadku zerwanych więzadeł zawsze wskazane jest spokojne wracanie na boisko.

Natomiast nie ulega wątpliwości, że powrót Lopeza jest ogromnym wzmocnieniem dla drużyny mistrza Polski. Raków wciąż jest w grze o obronę tytułu i taki gracz, który jednym zagraniem może zmienić losy całego spotkania, jest bardzo potrzebny.

Czytaj też: "Z kadrą jest jak z grą komputerową" Xavi: Lewandowski to bestia

Źródło artykułu: WP SportoweFakty