Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów. Transmisja TV, stream online, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Wiola Ufland / Pogoń Szczecin / Piłkarze Pogoni Szczecin w sparingu ze Sturmem Graz
Materiały prasowe / Wiola Ufland / Pogoń Szczecin / Piłkarze Pogoni Szczecin w sparingu ze Sturmem Graz
zdjęcie autora artykułu

W spotkaniu 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy Pogoń Szczecin zmierzy się z Ruchem Chorzów. Sprawdź, gdzie możesz oglądać ten mecz w telewizji i w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

PKO BP Ekstraklasa. Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2]

Miniony tydzień był słodko gorzki dla kibiców i piłkarzy Pogoi Szczecin. Klub z jednej strony wywalczył awans do finału Pucharu Polski, a z drugiej - kilka dni później - przegrał 0:1 z Lechem Poznań i spadł na szóste miejsce w PKO BP Ekstraklasie. Wygląda na to, że sukces w tym sezonie mogą osiągnąć już tylko we wspomnianym pucharze.

Ale i mają idealną okazję do tego, aby nieco nadgonić czołówkę i włączyć się jeszcze do gry o podium. Przed własną publicznością podejmą bowiem Ruch Chorzów - 17. zespół tabeli, który za kilka tygodni najpewniej spadnie na zaplecze PKO BP Ekstraklasy.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 20:30. Transmisja dostępna będzie na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra.

Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów w internecie. Stream online

Mecz Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów: 12.04.2024 (piątek), godz. 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: "Nie wyobrażam sobie tego". Lewandowski wprost o polskim szkoleniu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)