Cały ojciec. Tylko spójrz, co na boisku robi syn Messiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / 433 / Na zdjęciu: strzał Matteo Messiego
Instagram / 433 / Na zdjęciu: strzał Matteo Messiego
zdjęcie autora artykułu

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. W bardzo młodym wieku Mateo Messi na murawie zaczął momentami przypominać swojego ojca.

W tym artykule dowiesz się o:

W schyłkowej fazie kariery aktualny mistrz świata wraz z najbliższymi zdecydował się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. od końca 2025 roku Lionel Messi ma obowiązujący kontrakt z tamtejszymi Interem Miami.

36-letni zawodnik ma przebłyski wielkiej formy w Major Soccer League. Choćby w nocy z soboty na niedzielę zapisał na swoim koncie świetną asystę i jeszcze ładniejszą bramkę. W przyszłości syn może być jego spadkobiercą.

Kibice z Miami zacierają ręce, patrząc na poczynania Mateo Messiego. Ośmiolatek w rozgrywkach młodzieżowych zaprezentował się rewelacyjnie, a nagranie z meczu szybko stało się viralem w mediach społecznościowych.

Mateo Messi aż pięciokrotnie skierował piłkę do siatki. Na tle rówieśników był wyróżniającą się postacią. Występ syna reprezentanta Argentyny odbił się bardzo wysokim echem.

"Dzięki wrodzonemu talentowi i zaangażowaniu w grę Mateo Messi jest gotowy odcisnąć swoje piętno w piłkarskim świecie, podążając śladami swojego słynnego ojca" - czytamy w hiszpańskiej "Marce".

Czytaj więcej: Pilna operacja Wojciecha Szczęsnego. Przekazano najnowsze wieści Lewandowski może spać spokojnie? Ocenili jego zmiennika

Źródło artykułu: WP SportoweFakty