Co dalej ze Szczęsnym w Juventusie? Rozwiał wątpliwości

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Jonathan Moscrop / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny
Getty Images / Jonathan Moscrop / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny
zdjęcie autora artykułu

Zdaniem Davida Lee Wojciech Szczęsny na przyszły sezon zostanie w Turynie. - Jest bardzo szczęśliwy - mówi agent piłkarski dla "Sportu".

W tym artykule dowiesz się o:

David Lee, agent CAA Stellar, w rozmowie z katowickim "Sportem" odniósł się do przyszłości sportowej Wojciecha Szczęsnego.

W jego opinii bramkarz Juventusu i reprezentacji Polski w sezonie 2024/25 prawdopodobnie nadal będzie występować w Turynie.

- Szczęsny na 99 proc. będzie dalej w Juventusie w przyszłym roku. Ma świetne życie w Turynie. Gra we wszystkich meczach. Jest w wielkim klubie, który ma szanse w dużych turniejach i na ligowe tytuły. Więc nie ma powodu, żeby się przenosić. On jest tam bardzo szczęśliwy - ocenił agent CAA Stellar (patrz wideo poniżej).

Słowa Davida Lee pokrywają się z ustaleniami WP SportoweFakty. Nasz kolega redakcyjny Piotr Koźmiński kilka dni temu informował o sytuacji 34-letniego Szczęsnego w klubie z Turynu.

"Mówiąc, a raczej pisząc wprost: bramkarzowi reprezentacji Polski trudno byłoby uzyskać gdzie indziej pensję (według nieoficjalnych informacji to 6,5 mln euro netto rocznie), jaką ma w Juventusie. To jednak niejedyny powód. Szczęsny bardzo dobrze się czuje w Juve i niczego tak naprawdę nie musi zmieniać. To wszystko sprawia, że, jak słyszymy w dobrze poinformowanych źródłach, polski bramkarz po sezonie klubu nie zmieni. A jego kontrakt obowiązuje do lata 2025" - dowiedział się portal WP SportoweFakty (więcej TUTAJ).

Zobacz: Zwrot akcji ws. Szczęsnego Wszystko jasne. Wiemy, gdzie Szczęsny zagra w przyszłym sezonie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Prawdziwie mistrzowska feta. Nigdy tego nie zapomną

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)