Fortuna 1. Liga. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Wisła Kraków
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Wisła Kraków
zdjęcie autora artykułu

W walce o awans do PKO BP Ekstraklasy Wisła Kraków zmierzy się z Lechią Gdańsk. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w TV i w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

Fortuna 1. Liga. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2] Lechia Gdańsk pozostaje liderem Fortuna 1. Ligi i jest już bardzo blisko powrotu do PKO BP Ekstraklasy. W nieco innym położeniu jest natomiast Wisła Kraków, bo klub aspiruje do awansu, ale obecnie zajmuje szóste miejsce i musi walczyć o to, aby zająć lokatę premiowaną grą w barażach.

Sobotnie spotkanie w Krakowie będzie istotne dla obu drużyn. Z jednej strony Lechia może przypieczętować awans, z drugiej, Wisła potrzebuje punktów, aby bronić się przed naporem rywali z niższych lokat. W rundzie jesienniej, w Gdańsku, nie zobaczyliśmy bramek w starciu tych dwóch ekip.

Jak będzie tym razem? Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 17:30. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport 2.

Mecz Wisła Kraków - Lechia Gdańsk w internecie. Stream online

Mecz Wisła Kraków - Lechia Gdańsk zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Wisła Kraków - Lechia Gdańsk: 11.05.2024 (sobota), godz. 17:30. Transmisja TV: Polsat Sport 2. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Źródło artykułu: WP SportoweFakty