Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Rozstali się po 10 latach

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Instagram Arkadiusz Milik / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek
Getty Images / Instagram Arkadiusz Milik / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek
zdjęcie autora artykułu

W środę (15.05) Arkadiusz Milik sięgnął po swój drugi Puchar Włoch. Gdy polski napastnik pierwszy raz zdobywał to trofeum, świętował sukces razem ze swoją ówczesną narzeczoną - Jessicą Ziółek. Ich rozstanie po 10 latach wywołało sensację w Polsce.

W środę Juventus FC zdobył swój 15. w historii Puchar Włoch. W finale  "Stara Dama" pokonała 1:0 Atalantę Bergamo, a jedynego gola już w 4. minucie gry zdobył Dusan Vlahović. W końcówce meczu na placu gry zameldował się Arkadiusz Milik, który w 81. minucie zastąpił strzelca decydującej bramki. Polak w meczach tegorocznego Pucharu Włoch zanotował cztery trafienia i został królem strzelców tych rozgrywek.

30-letni napastnik drugi raz w swojej karierze sięgnął po to trofeum. W sezonie 2019/2020 SSC Napoli pokonało Juventus po rzutach karnych, a ostatnią "jedenastkę" wykorzystał właśnie Milik. Dużą popularnością cieszyły się później fotografie piłkarza i jego ówczesnej narzeczonej -Jessiki Ziółek. Para pochwaliła się domową sesją zdjęciową z pucharem, w której towarzyszył im również należący do nich pies.

Milik i Ziółek byli razem przez prawie 10 lat. W 2019 roku piłkarz oświadczył się swojej wybrance, a ich związek w oczach kibiców uchodził wręcz za idealny. Niedługo później relacja zaczęła przechodzić różne kryzysy, a w 2021 roku doszło do rozstania. O przyczynach takiego stanu rzeczy Ziółek mówiła kilka lat później w rozmowie z "Super Expressem".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

- Na pewno wpływ miało to, że razem dorastaliśmy. Trzeba przyznać, że czasami miłość nie wystarcza w tym świecie, trzeba mieć też coś więcej. Nasza relacja zaczęła się zmieniać, bardziej traktowaliśmy się jako rodzeństwo niż jako para - mówiła.

Oboje szybko doszli do siebie po rozstaniu i niedługo później rozpoczęli nowe związki. Ziółek została narzeczoną bramkarza Miłosza Mleczki, który obecnie występuje w Zniczu Pruszków. Z kolei Milik zaczął spotykać się z trenerką fitness Agatą Sieramską. Ziółek oceniła nową partnerkę polskiego napastnika podczas wizyty w programie "Dzień Dobry TVN" w 2023 roku.

- Arkadiusz zawsze mnie wspierał, tylko że traktował mnie bardziej, jak osobę, która ma coś reprezentować. Bardziej o to chodziło. I dzisiaj jest w związku z osobą, która tak naprawdę bardzo dobrze wygląda, więc uważam, że do siebie pasują - mówiła wówczas.

Po rozstaniu z Milikiem Ziółek zaczęła skupiać się na działalności w mediach społecznościowych. Kilkukrotnie mówiła, że spełnia się też zawodowo w branży PR. W 2023 roku miała miejsce premiera jej książki ""WAG's. Cała prawda o kobietach piłkarzy".

[b]Zobacz zdjęcia Milika z obecną i poprzednią partnerką.

[/b]

Czytaj też: Rosyjscy piłkarze zaatakowali niewinnych ludzi. Później chcieli ich... przekupić Nieoczekiwany zwrot akcji w Bayernie ws. trenera?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty