Zdjęcie obiegło sieć. Hiszpanie twierdzą, że to "pożegnalna fotka"

Zdjęcie okładkowe artykułu:   / relevo.com / piłkarze FC Barcelony robiący zdjęcia na płycie boiska po ostatnim domowym meczu w sezonie
/ relevo.com / piłkarze FC Barcelony robiący zdjęcia na płycie boiska po ostatnim domowym meczu w sezonie
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę (19 maja) FC Barcelona rozegrała ostatnie domowe spotkanie w tym sezonie. Dużo do myślenia daje zachowanie niektórych piłkarzy "Dumy Katalonii" tuż po meczu.

[tag=720]

FC Barcelona[/tag] nie miała większych problemów z pokonaniem Rayo Vallecano 3:0 (relacja dostępna jest TUTAJ). Tym samym "Duma Katalonii" z przytupem zakończyła sezon na własnym obiekcie. Był to bowiem ostatni mecz rozgrywany na stadionie olimpijskim w bieżącej kampanii.

Dlatego sporo do myślenia może dawać zachowanie niektórych piłkarzy po zakończonym meczu. Dziennikarze "Relevo" wyłapali, jak kilku zawodników FC Barcelony robiło sobie zdjęcia na boisku.

"Niepokojące zdjęcia trzech kluczowych zawodników na murawie stadionu olimpijskiego z pożegnalnym smakiem" - brzmi tytuł artykułu, który ukazał się na hiszpańskim portalu relevo.com.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: głośno o polskim bramkarzu. Zobacz, co wyrzucił w trybuny

W tym gronie byli Frenkie de Jong, Ronald Araujo i Raphinha. Całej trójce w tamtym momencie towarzyszyli najbliżsi. Co istotne, klub rozważa rozstanie się z tymi zawodnikami, a wspomniane sesje zdjęciowe mogły być "pożegnalnymi".

Co ciekawe, zdjęcia robili sobie także członkowie sztabu szkoleniowego Xaviego. Przypomnijmy, że przyszłość trenera nie jest znana, choć w ostatnim czasie nie brakowało głosów, że jego przygoda z Barceloną dobiegnie końca.

Warto zaznaczyć, że w gronie zawodników, którzy robili po meczu zdjęcia, nie było Roberta Lewandowskiego. Medialne doniesienia wskazują na to, że polski napastnik pozostanie w klubie na przyszły sezon.

Zobacz także: Nadchodzi koniec wspaniałej serii Lewandowskiego. Po 10 latach

Źródło artykułu: WP SportoweFakty