Dziś ma 34 lata, jest jednym z najprzystojniejszych Polaków. Poznajesz?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / grzegorz.krychowiak / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
Instagram / grzegorz.krychowiak / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
zdjęcie autora artykułu

Dziś jest multimilionerem i jednym z najbardziej znanych Polaków. Na zdjęciu powyżej jeszcze nie wiedział, że zrobi tak oszałamiającą karierę. Poznajesz?

W tym artykule dowiesz się o:

W styczniu skończył 34 lata. Na koncie ma 100 występów w reprezentacji Polski, w której strzelił pięć bramek. Jest jednym z najbardziej znanych polskich piłkarzy. Wiesz już, kto jest na zdjęciu? Jeśli nie, podpowiadamy dalej: w trakcie kariery - oprócz występów w kadrze narodowej - grał też we Francji, Hiszpanii, Anglii, Rosji, Grecji, a obecnie żyje i pracuje w Arabii Saudyjskiej. Tam powiększa konto o kolejne miliony euro.

Teraz już zapewne każdy wie, że chłopcem na fotografii jest Grzegorz Krychowiak, dziś jeden z najprzystojniejszych polskich sportowców, na którego punkcie szaleje wiele Polek. Jego serce jest jednak zajęte.

Krychowiak to już ex kadrowicz. Koniec reprezentacyjnej przygody ogłosił we wrześniu 2023 roku. Nie oznacza to jednak, że już nie gra w piłkę, wręcz przeciwnie. Kopie - i to z niezłym skutkiem - w barwach saudyjskiego Abha Club. Tylko w tym sezonie zaliczył 9 goli i asystę w 35 oficjalnych meczach.

ZOBACZ WIDEO: Śmierć zajrzała w oczy Świderskiemu. "Mogliby mnie nie odratować"

Grzegorz spełnia się nie tylko jako piłkarz, ale i mąż. Od 2019 roku jest w związku małżeńskim z modelką Celią Jaunat. Poznali się we Francji, w sklepie z... kafelkami. Krychowiak szukał nowego asortymentu, a Jaunat była asystentką menadżera. Właśnie wtedy piłkarz poprosił ją o numer telefonu i już następnego dnia zadzwonił.

Zaręczyny odbyły się w 2017 roku na wyspie Bora Bora, a ślub cywilny miał miejsce w Wigilię dwa lata później. Dziś są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w naszym kraju i nie tylko.

Ich wspólne pasje to bez wątpienia moda i podróże. Para - gdy tylko ma wolną chwilę - wsiada w samolot i zwiedza świat. Oczywiście w oryginalnych stylówkach. Dość powiedzieć, że Grzegorz przez lata uchodził za najbardziej stylowego piłkarza reprezentacji Polski, a na zgrupowaniach kadry kradł show swoimi pomysłami dot. ubioru.

Grzegorz Krychowiak kiedyś i dziś:

Czytaj też: Jest reakcja Sabalenki na gest Nadala Oto rywalka Marianny Schreiber. Mało kto wie, czym zajmowała się w przeszłości

Źródło artykułu: WP SportoweFakty