Błyszczała na gali w Warszawie. To żona prezesa TVP Sport

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News / Hornet/REPORTER / Na zdjęciu: Agata Załęcka
East News / Hornet/REPORTER / Na zdjęciu: Agata Załęcka
zdjęcie autora artykułu

Na poniedziałek, 27 maja zaplanowana została gala PKO Ekstraklasy. Wśród gości, którzy pojawili się na tym wydarzeniu był obecny prezes TVP Sport Jakub Kwiatkowski wraz z żoną Agatą Załęcką. Trzeba przyznać, że kobieta zachwyciła ubiorem.

Małżeństwo Jakuba Kwiatkowskiego i Agaty Załęckiej miało wzloty i upadki. Para przeszła kryzys w 2022 roku, podczas którego doszło nawet do ich rozstania. Ostatecznie jednak udało im się wrócić do siebie i wiodą szczęśliwe życie.

Należy jednak podkreślić, że z uwagi na sporo obowiązków zawodowych ich życie prywatne nie jest takie, jakby chcieli. Kwiatkowski przez wiele lat pełnił funkcję rzecznika zarówno reprezentacji Polski, jak i PZPN. Po zwolnieniu natomiast został prezesem TVP Sport.

Z kolei Załęcka to znana aktorka, którą można kojarzyć z występów między innymi w wielu polskich serialach. W wolnym czasie skupia się natomiast na swoim hobby, którą jest freediving, czyli nurkowanie na wstrzymanym oddechu. Jest jedną z najlepszych zawodniczek w tej dyscyplinie w kraju.

Zarówno Kwiatkowski, jak i Załęcka pojawili się w poniedziałek, 27 maja na gali PKO Ekstraklasy, która odbyła się tuż po zakończeniu sezonu 2023/24. Trzeba przyznać, że żona szefa TVP Sport, która wyszła za niego w 2020 roku, wręcz błyszczała.

A wszystko za sprawą swojego ubioru, który uchwycili fotoreporterzy. Otóż Załęcka postawiła na czarny kombinezon na ramiączkach wraz z paskiem. Dobrała do tego małą torebkę, możemy zauważyć ją w jej dłoniach na fotografii poniżej.

Na zdjęciu: Agata Załęcka podczas gali PKO Ekstraklasy
Na zdjęciu: Agata Załęcka podczas gali PKO Ekstraklasy

Przeczytaj także: Ile Raków wyda latem na transfery? Świerczewski: Szukamy dobrych zawodników

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można oglądać w nieskończoność! Cudowne uderzenie w futsalu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty