Te trzy minuty mogą wstrząsnąć Probierzem. Zobacz, co tam się stało

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / TVP Sport / Austria pokonała Serbów 2:1
YouTube / TVP Sport / Austria pokonała Serbów 2:1

Reprezentacja Austrii to jeden z grupowych rywali reprezentacji Polski na Euro 2024. Ta drużyna we wtorek pokonała Serbów 2:1. Niezwykle istotne było to, co działo się od 10. do 13. minuty.

W tym artykule dowiesz się o:

Selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz na pewno musi uważnie przeanalizować to, co wydarzyło się w trakcie meczu towarzyskiego Austria - Serbia. Szczególnie mocno trzeba przyjrzeć się okresowi od 10. do 13. minuty.

Właśnie w tym czasie Austriacy strzelili dwa gole. Te trzy minuty mogą wręcz wstrząsnąć naszym trenerem. Najważniejsze jest jednak wyciągnięcie wniosków - wszystko po to, by podczas Euro 2024 nie powielić błędów Serbów.

W 10. minucie wynik towarzyskiego starcia otworzył Patrick Wimmer. Następnie dla Austriaków trafił Christoph Baumgartner.

Jedyną bramkę dla Serbów zdobył zaś Strahinja Pavlovic. Ten zawodnik dopiął swego w 35. minucie. Później więcej goli nie padło, w związku z czym grupowy rywal Polaków na Euro 2024 wygrał 2:1.

Reprezentacja Polski z austriacką drużyną narodową zmierzy się w meczu drugiej kolejki fazy grupowej mistrzostw Europy. Ten mecz zaplanowano na 21 czerwca. Początek o godz. 18:00.

Poza tym Polacy zagrają też z Holandią (16 czerwca, 15:00), ale i Francją (25 czerwca, 18:00).