Co dalej z gwiazdorami Milanu? Zlatan Ibrahimović zabrał głos

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Marco Canoniero / Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović
Getty Images / Marco Canoniero / Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović
zdjęcie autora artykułu

Zlatan Ibrahimović przemówił, ucinając wszelkie spekulacje nt. przyszłości kluczowej trójki piłkarzy AC Milanu. - Nie potrzebuję efektu domina - stwierdził Szwed, który pełni funkcję doradcy władz klubu.

W ostatnim czasie w mediach rozgorzała dyskusja o przyszłości Mike'a MaignanaTheo Hernandeza i Rafaela Leao. Zwłaszcza ostatni z nich budzi spore zainteresowanie na rynku transferowym. Portugalczyka łączono już bowiem z Chelsea czy Paris Saint-Germain.

- Maignan, Theo i Leao pozostają. Są najmocniejsi w swoich rolach, mają z nami kontrakt i jestem z tego powodu szczęśliwy. Nie potrzebuję efektu domina - powiedział Zlatan Ibrahimović, cytowany przez dziennikarkę Beatrice Sarti.

- Dzięki pracy RedBird (większościowy właściciel Milanu - dop. red.) możemy ściągać silnych zawodników: klub pozyskał już 12 piłkarzy, kładąc podwaliny pod przyszłość - stwierdził.

ZOBACZ WIDEO: "Obiekt pachnie świeżością". Tak wygląda baza Polaków na Euro!

Informacja przekazana przez Szweda może więc w części przekreślać transfer Marcina Bułki do AC Milanu. W ostatnim czasie Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl donosił bowiem, że mediolańczycy zainteresowani są pozyskaniem Polaka. Jednak w przypadku pozostania Maignana na San Siro, transakcja ta wydaje się być wątpliwa.

"Rossoneri" miniony sezon zakończyli na drugiej lokacie. Strata do pierwszego Interu była jednak znacząca, bo wyniosła aż 19 punktów.

Powiało optymizmem z obozu polskiej reprezentacji. "Jest postęp u Roberta" Głośny transfer Bayernu Monachium stał się faktem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty