Miss mundialu jest na Euro 2024. Zobacz, co włożyła na mecz

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Ivana Knoll
Getty Images / Na zdjęciu: Ivana Knoll
zdjęcie autora artykułu

Na meczu Chorwatów na Euro 2024 nie mogło zabraknąć miss mundialu Ivany Knoll. Chorwatka zaprezentowała się w biało-czerwonym stroju, a jej zdjęcia błyskawicznie zyskały tysiące polubień.

W tym artykule dowiesz się o:

Podczas mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku furorę na trybunach zrobiła Ivana Knoll.

Modelka była na każdym meczu Chorwatów, a jej zdjęcia w kolejnych kreacjach błyskawicznie "obiegały" media społecznościowe. Niemal jednogłośnie przez kibiców Knoll została wybrana miss mundialu.

Z pewnością Chorwatka ma szanse na podobny tytuł podczas Euro 2024. Modelka przyjechała do Niemiec i w sobotnie popołudnie nie zabrakło jej na trybunach w czasie hitowego starcia Hiszpanii z Chorwacją.

Na mecz Ivana Knoll założyła strój w narodowych barwach. Zarówno jej odważny top jak i spodnie były w biało-czerwonej kracie.

"Mały naród o wielkim sercu" - tak swoje fotografie ze stadionu skomentowała Knoll, a zdjęcia w dwie godziny polubiło ponad 20 tys. osób.

W sobotnie popołudnie modelka jak i inni fani z Chorwacji nie mieli jednak powodów do zadowolenia. Już do przerwy Hiszpanie prowadzili z Chorwatami aż 3:0. W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie.

Zobaczcie, jak na mecz ubrała się Ivana Knoll:

Typowanie
Polska
Typowanie zakończone
Holandia
Jak typują inni
0%
WYGRA
0%
REMIS
0%
WYGRA
Sprawdź jak typują inni
Typuj następnym razem!
Sprawdź nadchodzące mecze w kalendarzu
Trwa ładowanie...

ZOBACZ WIDEO: Kto w ataku na Holandię? Ekspert zwraca uwagę na duże ryzyko

Źródło artykułu: WP SportoweFakty