NA ŻYWO. "Prosto z Euro". Polska rozpoczyna turniej! Probierz vs Koeman

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty
WP SportoweFakty
zdjęcie autora artykułu

Już w niedzielę o godzinie 15:00 reprezentacja Polski rozpocznie zmagania na mistrzostwach Europy w Niemczech. Przed meczem z Holandią jest o czym porozmawiać. Gośćmi "Prosto z Euro" są Adrian Mierzejewski i Marek Jóźwiak.

Program "Prosto z Euro" emitowany jest na kanale YouTube WP SportoweFakty codziennie o godzinie 9:45.

Cytując Kamila Grosickiego sprzed paru lat, nadszedł dzień dzisiejszy! To jest ta chwila, na którą czekali wszyscy fani piłki nożnej w naszym kraju. Reprezentacja Polski pod wodzą Michała Probierza rozpoczyna walkę na najważniejszej imprezie piłkarskiej czterolecia na Starym Kontynencie.

Spotkanie Polski z Holandią rozpocznie rywalizację w grupie D. Zdecydowanymi faworytami tego meczu z pewnością są Oranje. Trener Ronald Koeman jest pewny siebie oraz swoich piłkarzy. Z kolei Polacy nie mają nic do stracenia i jeżeli chcą wyjść z grupy, to muszą zdobyć pierwsze punkty w niedzielę.

Z pewnością jest o czym porozmawiać! Już o 9:45 w niedzielę wystartuje kolejny program "Prosto z Euro". Gośćmi Pawła Pawłowskiego będą Adrian Mierzejewski, były piłkarz, reprezentant Polski, a obecnie ekspert piłkarski oraz Marek Jóźwiak, 14-krotny kadrowicz oraz były zawodnik m.in. Legii Warszawa.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty