Włada jest zjawiskową kobietą. Jej serce zdobył gwiazdor reprezentacji

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Włada Zinczenko z córeczką
Getty Images / Włada Zinczenko z córeczką
zdjęcie autora artykułu

Przy okazji poniedziałkowego meczu Euro 2024 Rumunia - Ukraina na trybunach pojawiła się piękna Włada. To małżonka jednego z czołowych zawodników drużyny narodowej kraju, który graniczy z Polską.

Nie mogło być inaczej. Ołeksandr Zinczenko znalazł się w wyjściowym składzie reprezentacji Ukrainy na poniedziałkowy mecz w ramach Euro 2024 z Rumunią. Na trybunach natomiast pojawiły się dwie najważniejsze kobiety w jego życiu - małżonka Włada i córeczka Eva.

Obie oczywiście ubrały się w barwy narodowe i z uwagą przyglądały się poczynaniom Ołeksandra. Na pewno takie wsparcie jest dla niego niezwykle cenne.

Zjawiskowa Włada jest znana na całym świecie. Jej instagramowy profil śledzi 709 tys. osób. Zinczenko pracuje jako prezenterka telewizyjna. Ma 28 lat - jest o rok starsza od męża.

Dziennikarze często przypominają, w jaki sposób Zinczenko oświadczył się swojej żonie. Stało się to w środku nocy, gdy piłkarz miał na sobie tylko bokserki. - Sposób, w jaki zaproponowałem małżeństwo, jest najgorszą propozycją w historii - to niemożliwe, to tak haniebne - mówił niegdyś Ołeksandr.

- Dlaczego się zgodziła mimo takich okoliczności? Przede wszystkim dlatego, że jestem ukraińskim Bradem Pittem i noszę bokserki – też mam niesamowite ciało - dodał z uśmiechem.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Adrian Mierzejewski: Niemcy pokazali, że mogą być kandydatami do wygrania mistrzostw

Zobacz także: > Piłkarskie legendy w Polsce - rozpoznaj je na zdjęciach!Zwróciłeś na to uwagę? W sieci aż huczy na temat strojów Włochów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty