Pogodowy armagedon! Zobacz, co działo się przed meczem Euro 2024

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport
Twitter / TVP Sport
zdjęcie autora artykułu

Oczekujący na mecz Turcji z Gruzją kibice byli świadkami dramatycznych obrazków. Nad Dortmundem przeszła bowiem potężna ulewa, która zmusiła organizatorów do natychmiastowego działania.

Na wtorek zaplanowano dwa ostatnie spotkania pierwszej kolejni fazy grupowej Euro 2024. Rywalizację w tym dniu otworzyły reprezentacje Turcji i Gruzji. Przed startem tego meczu w roli faworytów stawiano pierwszą z drużyn. Dla drugiej ekipy był to bowiem debiutancki pojedynek na piłkarskich mistrzostwach Europy.

Starcie to zaplanowano na Stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie. Na trybunach od dłuższego czasu pojawiali się kibice obu reprezentacji. Na takie powitanie, podobnie jak organizatorzy, z pewnością nie byli jednak przygotowani.

Niespełna godzinę przed rozpoczęciem tego spotkania nad Dortmundem przeszła potężna ulewa. Dramatyczne obrazki, które miały miejsce na stadionie, można zobaczyć na nagraniu, umieszczonym w mediach społecznościowych przez TVP Sport. Widać na nim deszcz lejący się z dachu na trybuny oraz na siedzących na nich kibiców.

Sytuacja ta wywołała szybką reakcję organizatorów. Od razu zaczęto naprowadzać wodę do studzienek kanalizacyjnych i robić wszystko, aby udało się rozpocząć mecz zgodnie z planem. Finalnie nie nastąpiło żadne opóźnienie, a sądząc po obrazkach z pierwszych minut, warunki atmosferyczne nie przeszkadzają ani zawodnikom, ani kibicom.

Zobacz także: “Mbappe nie powinien wystąpić przeciwko Polsce”. Stanowcze słowa byłego lekarza francuskiej kadry Paragon grozy. Tyle zapłacisz w Niemczech za wodę

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Lewandowski zagra z Austrią? "Wszystko zmierza w dobrym kierunku"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty