O jego błędach mówiło wielu kibiców. Bramkarz opuścił Pogoń Szczecin

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Bartosz Klebaniuk
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Bartosz Klebaniuk
zdjęcie autora artykułu

Pogoń Szczecin wymieniła kadry na pozycji bramkarza. Z klubem pożegnał się w środę Bartosz Klebaniuk i przeniósł się do pierwszoligowego Znicza Pruszków.

O Bartoszu Klebaniuku było głośno po przegranym 0:5 meczu z KAA Gent w eliminacjach Ligi Konferencji Europy. Bramkarz Pogoni Szczecin zaprezentował się w nim katastrofalnie. Zagrał, ponieważ zastępował kontuzjowanego Dantego Stipicę i tak wtedy, jak i w kilku innych meczach zawiódł. Ostatecznie zakończył grę w Pogoni po 15 spotkaniach, w których ani razu nie zachował czystego konta.

Bartosz Klebaniuk przeniósł się do pierwszoligowego Znicza Pruszków. Bramkarz został już zaprezentowany w nowym klubie.

Pogoń dokonała wymiany kadr na pozycji bramkarza. Klub wykupił Valentina Cojocaru, który powinien być numerem jeden. W drużynie będą również doświadczony Krzysztof Kamiński i młody Kuba Bochniarz. Bartosz Klebaniuk skorzystał z wolnej ręki, którą dostał przy poszukiwaniu nowego klubu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gola zapamięta do końca życia. Co tam się stało?!

W Zniczu może zastąpić Miłosza Mleczkę, który przeniósł się do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Jest pierwszym potwierdzonym wzmocnieniem drugoroczniaka w Fortuna I lidze przed sezonem.

Czytaj także: Minęło 18 lat. Majdan dostał 48 godzin. "Inaczej go zabijemy" Czytaj także: Pogoń Szczecin podjęła decyzję w sprawie bramkarza

Źródło artykułu: WP SportoweFakty