Media: Jagiellonia odrzuciła ofertę za swoją gwiazdę

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kuba Duda
WP SportoweFakty / Kuba Duda
zdjęcie autora artykułu

Jagiellonia Białystok nie chce się osłabiać przed eliminacjami do Ligi Mistrzów. Według Sebastiana Staszewskiego z portalu sport.tvp.pl mistrz Polski odrzucił ofertę za Bartłomieja Wdowika.

W poprzednim sezonie Jagiellonia Białystok zdobyła pierwsze w swojej historii mistrzostwo Polski i teraz będzie rywalizowała w walce o europejskie puchary. Podlaski zespół zmagania zacznie już pod koniec lipca od drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

W związku z tym Jaga chciałaby przynajmniej utrzymać kadrę z poprzedniego sezonu, w związku z czym musi odrzucać oferty za swoich piłkarzy. Teraz Sebastian Staszewski z portalu sport.tvp.pl podał, że taka propozycja pojawiła się w przypadku jednego z ważniejszych piłkarzy.

Dziennikarz podał, że białostocki klub otrzymał ofertę za Bartłomieja Wdowika, a klubem zainteresowanym sprowadzeniem lewego obrońcy ma być SC Braga. Czwarty zespół poprzedniego sezonu ligi portugalskiej został jednak dość szybko odprawiony z kwitkiem.

ZOBACZ WIDEO: "Najsilniejszy selekcjoner od lat". Jest pod wrażeniem Michała Probierza

Jednym z powodów ma być to, że propozycja przedstawiona przez zwyczajnie nie odpowiadała oczekiwaniom mistrza Polski. Jest też oczywiście kwestia tego, że Jagiellonia ma przed sobą walkę w pucharach i po prostu nie chce się osłabiać przed osiągnięciem czegoś na tym polu.

Władze klubu też wiele razy mówiły, że nie są totalnie zamknięte na sprzedawanie zawodników, bo też z tego żyje Jagiellonia. Natomiast oferty przedstawiane za piłkarzy mają być satysfakcjonujące, a w dodatku wszystko ma dziać się z umiarem i w odpowiednim momencie.

Czytaj też: Nie ogląda kadry. Powód? Lewandowski Atletico podkradnie cel transferowy Barcelony? Walka o pomocnika trwa

Źródło artykułu: WP SportoweFakty