Euro 2024. Holandia - Francja. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Alex Livesey - Danehouse / Kylian Mbappe, Olivier Giroud i Adrien Rabiot
Getty Images / Alex Livesey - Danehouse / Kylian Mbappe, Olivier Giroud i Adrien Rabiot
zdjęcie autora artykułu

W meczu drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2024 reprezentacja Holandii zagra z Francją. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

Euro 2024. Holandia - Francja. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Spotkanie Holandii z Francją to bez wątpienia jeden z hitów fazy grupowej Euro 2024. Obie reprezentacje od wygranych rozpoczęły turniej w Niemczech. Przypomnijmy, że Holendrzy męczyli się z Polską, ale w 83. minucie wyrwali zwycięstwo i zgarnęli komplet punktów.

Francuzi również nie mieli łatwej przeprawy z Austrią, ale zdołali pokonać ją 1:0. Teraz - w starciu z Holandią - może rozstrzygnąć się to, kto wyjdzie do dalszej fazy rozgrywek z pierwszego miejsca w grupie D.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 21:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVP 2, TVP Sport.

Holandia - Francja w internecie. Stream online

Mecz Holandia - Francja zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji sport.tvp.pl, a także na platformie Pilot WP (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Holandia - Francja: 21.06.0204 (sobota), godz. 21:00. Transmisja TV: TVP 2, TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl, Pilot WP (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Burza w godzinie rozpoczęcia meczu Polaków. Co z murawą?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty