Pojawiły się ostrzeżenia. Natychmiast zamknięto strefy kibica w Niemczech

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Christian Kaspar-Bartke / Strefa kibica w Stuttgarcie
Getty Images / Christian Kaspar-Bartke / Strefa kibica w Stuttgarcie
zdjęcie autora artykułu

Ze względów bezpieczeństwa takiej decyzji można było się spodziewać. W Niemczech podjęto decyzję o zamknięciu wszystkich czterech stref kibica w Stuttgarcie.

W tym artykule dowiesz się o:

W sobotę część niemieckich kibiców musiała zmienić swoje plany i mecze Euro 2024 oglądać raczej w domowym zaciszu. Wszystko ze względu na ostrzeżenia dotyczące groźnych burz oraz intensywnych opadów deszczu.

Na 22 czerwca zaplanowano trzy spotkania: Gruzja - Czechy (---> RELACJA) w Hamburgu, Turcja - Portugalia w Dortmundzie oraz Belgia - Rumunia, gdzie areną zmagań piłkarzy nożnych jest Cologne Stadium.

Początkowo ze względu na złe warunki atmosferyczne wszystkie cztery strefy kibica w Stuttgarcie miały zostać zamknięte do godziny 14:45. Później jednak władze miasta wydały komunikat na platformie X, że będą nieczynne do odwołania.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Co z przyszłością Michała Probierza? Reprezentanci mówią jednym głosem

Niemiecka służba pogodowa prognozowała na sobotę ulewne deszcze na południowy wschód od Stuttgartu oraz burze, a porywy wiatru miały dochodzić nawet do 60 kilometrów na godzinę. Ostrzegano także, że należy spodziewać się lokalnych podtopień i znacznych utrudnień w ruchu.

W najnowszej aktualizacji władze miasta przekazały jednak dobre wieści. Zagrożenia już nie ma. "Strefy kibica znów otwarte. Życzymy dużo dobrej zabawy" - czytamy w mediach społecznościowych.

---> Barcelona straci swoją gwiazdę? Saudyjczycy zarzucają sieci na pomocnika ---> Co dalej z Michałem Probierzem? Jasne stanowisko piłkarzy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty