Piękna Chorwatka znalazła winnego dramatu jej reprezentacji

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / oficjalny profil / Na zdjęciu: Ivana Knoll
Instagram / oficjalny profil / Na zdjęciu: Ivana Knoll

Reprezentacja Chorwacji była blisko, by zapewnić sobie awans do 1/8 finału Euro 2024. Stracone zwycięstwo kosztowało ich jednak spadek na trzecie miejsce w grupie. Ivana Knoll znalazła winnego.

W tym artykule dowiesz się o:

Mecz reprezentacji Chorwacji z Włochami trzymał w napięciu do ostatniej sekundy. I to dosłownie. W ósmej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy Włosi doprowadzili do remisu 1:1, który dał im drugie miejsce w grupie i awans do 1/8 finału.

Tym samym obrońcy tytułu wyprzedzili Chorwatów, którzy przy prowadzeniu 1:0 byli pewni awansu do fazy pucharowej Euro 2024. Stracony gol pogrążył jednak reprezentację Chorwacji, a jej sytuacja teraz jest bardzo trudna.

Na meczu obecna była Ivana Knoll. Chorwacka modelka - podobnie jak jej rodacy - nie miała powodów do radości. Po końcowym gwizdku sędziego dodała na InstaStory krótkie nagranie, którego głównym bohaterem jest sędzia.

Biorąc pod uwagę emotikony, które dodała do relacji, wynika że jej zdaniem to właśnie Danny Makkelie jest winien tego, że Chorwacja zremisowała mecz. Przypomnijmy, że sędzia doliczył aż osiem dodatkowych minut. Włosi wyrównali w ostatniej z nich.

Knoll to najbardziej znana chorwacka fanka. Regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia i filmy z Euro 2024. Popularność zyskała już podczas mundialu w Katarze. Jej odważne stroje sprawiały nawet, że mogła mieć problemy z lokalnym prawem.

Czytaj także: Boniek mocno o reprezentacji Polski. "Nie rozumiem tego" Mbappe jest gotowy. Francuzi nie mają wyjścia, muszą ściągnąć maski. Fatalna informacja dla Polaków

Źródło artykułu: WP SportoweFakty