Beniaminek Betclic 1. ligi z nowym bramkarzem. Ostatnio grał w spadkowiczu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Kotwica Kołobrzeg / Kotwica Kołobrzeg w rundzie jesiennej w 2023 roku
Instagram / Kotwica Kołobrzeg / Kotwica Kołobrzeg w rundzie jesiennej w 2023 roku
zdjęcie autora artykułu

Po awansie do Betclic 1. ligi Kotwica Kołobrzeg zakontraktowała nowego bramkarza. Kontrakt z klubem podpisał Kacper Krzepisz, ostatnio grający w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Pierwszy transfer po awansie do Betclic 1. ligi ogłosiła Kotwica Kołobrzeg. W środę kontrakt z klubem podpisał bramkarz Kacper Krzepisz. Zawodnik ostatnio bronił barw Podbeskidzia Bielsko-Biała, które po sezonie spadło do Betclic 2. ligi.

Krzepisz jest wychowankiem innego pierwszoligowca - Arki Gdynia. W zespole znad morza miał okazję zagrać jeden mecz w PKO Ekstraklasie. Pół roku temu zamienił Gdynię na Bielsko-Białą. W Podbeskidziu rozegrał jednak tylko sześć ligowych meczów i nie pomógł drużynie w utrzymaniu się na zapleczu Ekstraklasy.

Teraz 24-letni golkiper karierę kontynuował będzie w ligowym nowicjuszu - Kotwicy. Do tej pory zawodnik w Betclic 1. lidze zagrał w pięćdziesięciu spotkaniach.

W poprzednim sezonie o miejsce w bramce zespołu z Kołobrzegu rywalizowali doświadczony Marek Kozioł oraz Krystian Michalski i Oskar Pogorzelec. Ostatni z wymienionych odszedł z Kotwicy z końcem czerwca.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro": Zmierzch Cristiano Ronaldo? Eksperci bez wątpliwości

Czytaj także: Zamienił Śląsk Wrocław na Polonię Bytom Skra Częstochowa ma nowego trenera

Źródło artykułu: WP SportoweFakty