Znasz ją z Eurowizji, zaśpiewała na meczu Ekstraklasy. Fani byli bezlitośni!

Instagram / Na zdjęciu: Blanka

Na inaugurację PKO Ekstraklasy we Wrocławiu swój największy hit zaśpiewała Blanka. Artystka w przerwie spotkania Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk wykonała przebój "Solo". Występ niespecjalnie spodobał się kibicom.

Kibice futbolu w naszym kraju długo na to czekali. W piątek - 19 lipca - do gry wróciła PKO Ekstraklasa. Rozegrane zostały dwa mecze. Najpierw Jagiellonia Białystok pokonała Puszczę Niepołomice 2:0, a następnie Śląsk Wrocław zremisował z Lechią Gdańsk 1:1.

Podczas meczu we Wrocławiu organizatorzy przygotowali dla kibiców specjalną niespodziankę. W przerwie spotkania zaśpiewała Blanka. To reprezentantka Polski na zeszłoroczną Eurowizję, gdzie zaśpiewała przebój "Solo". To jej największy hit, który przyniósł jej sporą rozpoznawalność.

Mini-koncert jednak nie do końca przypadł do gustu kibicom zgromadzonym na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Podczas występu muzycznej gwiazdy słychać było głośne gwizdy i buczenie. Nagranie można zobaczyć poniżej.

Zeszłoroczny finał 68. konkursu Eurowizji odbył się w Liverpoolu. Reprezentująca Polskę Blanka zajęła w finale 19. miejsce. Wygrała Szwedka Loreen.

Mecz Śląska z Lechią trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka. Gdańszczanie objęli prowadzenie w 12. minucie po pięknym uderzeniu Tomasza Neugebauera. W doliczonym czasie gry drugiej połowy remis uratował Tommaso Guercio.

Był odkryciem w polskiej kadrze na Euro. Mówi pewnie: "Na to sobie nie pozwolę"
Goncalo Feio: Legia gra o mistrzostwo. To będzie wyjątkowy rok

Źródło artykułu: WP SportoweFakty