Niespodzianka w San Sebastian

PAP/EPA / PAP/EPA/Javier Etxezarreta / Rayo Vallecano sięgnęło po cenne punkty

Kolejna niespodzianka w La Lidze. W pierwszym niedzielnym spotkaniu niespodziewanie punkty stracił Real Sociedad, który na własnym stadionie 1:2 przegrał z Rayo Vallecano.

W tym artykule dowiesz się o:

Na początku sezonu La Ligi nie brakuje niespodzianek. Faworyci tracą punkty. Nie inaczej było w niedzielnym spotkaniu w San Sebastian. Mający ambitne plany Real Sociedad podejmował nieobliczalne Rayo Vallecano.

Goście postawili faworytowi duży opór. Do przerwy gole nie padły. Po zmianie stron Rayo szukało swojej okazji i znalazło ją w 67. minucie, kiedy Jorge de Frutos otworzył wynik.

Baskowie nie z takich opresji wychodzili i ruszyli do ataku. Jednak nadziali się na akcję rywala i w 84. minucie Sergio Camello podwyższył wynik. Real Sociedad stać było w doliczonym czasie jedynie na zdobycie honorowego gola za sprawą Martina Zubimendiego.

Real Sociedad - Rayo Vallecano 1:2 (0:0)
0:1 - de Frutos 67'
0:2 - Camello 84'
1:2 - Zubimendi 90+8'