Wisła Kraków w bardzo trudnym położeniu. Sprawdź, kiedy odbędzie się rewanż

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: piłkarze Wisły Kraków
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: piłkarze Wisły Kraków

Wisła Kraków przegrała 1:3 mecz wyjazdowy ze Spartakiem Trnawa. Spotkanie rewanżowe odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Wisła Kraków nie przestraszyła się faworyzowanego Spartaka Trnawa i na przerwę schodziła prowadząc 1:0. Bramkę dla Białej Gwiazdy zdobył Angel Rodado po bardzo przytomnym podaniu Angela Baeny.

Niestety już dwie minuty po zmianie stron do wyrównania doprowadził Michal Duris. Gospodarze poszli za ciosem i na listę strzelców w jednej z kolejnych akcji wpisał się Philip Azango. W 68. minucie autor pierwszego trafienia dla Spartaka miał już na koncie dublet.

Mecz rewanżowy odbędzie się w czwartek 15 sierpnia w Krakowie. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30. Zwycięzca tego dwumeczu awansuje do IV rundy eliminacji.

W tej fazie rozgrywek zmierzy się z przegranym pary Molde FK (Norwegia) - Cercle Brugge (Belgia). Wygrana na tym etapie kwalifikacji skutkuje grą w fazie ligowej Ligi Konferencji Europy.

Drugi mecz III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy: Wisła Kraków - Spartak Trnava - 15 sierpnia godz. 20:30

Czytaj także: Grali możliwi rywale polskich klubów. W jednej z par odpowiedź jest blisko Rodado w takich sytuacjach się nie myli. Wisła zaskoczyła Spartak [WIDEO]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty