Kowalczyk nie miał litości dla Legii. Wpis niesie się po sieci

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Kanał Zero / Na zdjęciu: Wojciech Kowalczyk
YouTube / Kanał Zero / Na zdjęciu: Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk w swoim stylu ocenił grę Legii Warszawa w pierwszej połowie meczu el. Ligi Konferencji z Broendby. "Można wyjść z własnej połowy" - napisał na X.

Legia Warszawa w czwartek (15 sierpnia) rywalizowała z Broendby IF w meczu rewanżowym III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy (wynik 1:1 - relacja TUTAJ).

Wojskowi, którzy w Danii wygrali 3:2, fatalnie weszli w to spotkanie. Stołeczna drużyna od początku dała się zepchnąć do defensywy i gol dla Broendby wisiał w powietrzu. W końcu stało się - w 38. minucie Kacper Tobiasz skapitulował po strzale Daniela Wassa.

Wojciech Kowalczyk, który komentował występ Legii na portalu X, nie omieszkał wbić szpilki ekipie ze stolicy.

"Można wyjść z własnej połowy. Przepisy gry w piłkę nożną na to pozwalają" - napisał w mediach społecznościowych były napastnik Legii (w latach 1990-94 i w 2001 r.), obecnie ekspert i komentator futbolu.

Kowalczyk zapewne się tego nie spodziewał, ale kilka minut po jego wpisie Legia wyrównała. Pierwsza groźna akcja gospodarzy w tym meczu zakończyła się bramką. W 3. minucie doliczonego czasu gry do pierwszej połowy Radovan Pankov strzałem głową skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu Rubena Vinagre z rzutu wolnego. W drugiej części gry gole już nie padły i Legia awansowała do IV rundy LKE.

Zobacz: Paraliż przed meczem Legii? Lepiej nie jedź autem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty