Świetny występ Polaka na Cyprze. Miał udział przy dwóch golach [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Cytavision Sports / Na zdjęciu: gol Struskiego
YouTube / Cytavision Sports / Na zdjęciu: gol Struskiego

Karol Struski miał duży wkład w zwycięstwo Arisu Limassol nad Karmiotissą. Polski pomocnik zanotował trafienie i asystę w wygranym 3:1 meczu ligowym.

Spotkanie ułożyło się po myśli zawodników Arisu Limassol, którzy objęli prowadzenie po kilkunastu minutach. Karol Struski dynamicznie wbiegł w pole karne i swoim uderzeniem przełamał ręce bramkarza. Arbiter miał pewne wątpliwości, ale finalnie uznał, że spalonego nie było.

Po godzinie gry goście podwoili swoje prowadzenie za sprawą Aleksandra Kokroina. 10 minut później Struski napędził kolejną akcję swojej drużyny i uruchomił podaniem klubowego kolegę. Zakaria Sawo umieścił piłkę w siatce.

Trafienie Borisa Cmiljanicia nie wystarczyło gospodarzom. W ostatecznym rozrachunku Karmiotissa Pano Polemidion przegrała 1:3 z Arisem na inaugurację sezonu ligi cypryjskiej.

Już w pierwszym meczu Struski zapisał na swoim koncie gola i asystę. Środkowy pomocnik zagrał w pełnym wymiarze czasowym. W kadrze Arisu zabrakło natomiast Miłosza Matysika. Karmiotissa Pano Polemidion - Aris Limassol 1:3 (0:1) 0:1 - Karol Struski 18' 0:2 - Aleksandr Kokorin 60' 0:3 - Zakaria Sawo 70' 1:3 - Boris Cmiljanić 88'

Karol Struski - gol (0:15) i asysta (2:24):

Źródło artykułu: WP SportoweFakty