Dwa gole w trzy minuty! Wspaniały start Wisły Kraków [WIDEO]

Twitter / Polsat / Na zdjęciu: gol Kissa dla Wisły w meczu z Cercle

Nie tak wyobrażali sobie początek tego meczu kibice zebrani na stadionie Jana Breydela w Brugii. Po kwadransie spotkania było 0:0, natomiast trzy minuty później "Biała Gwiazda" prowadziła już dwiema bramkami.

Po sześciu golach straconych na własnym boisku, kibice Wisły Kraków nie mieli zbyt dużych nadziei związanych z rewanżem przeciwko Cercle Brugge. Jeden gol, strzelony przez Angela Rodado, nie dawał bowiem zbyt dużych podstaw do optymizmu.

Oczekiwania więc były proste - dobra postawa drużyny na boisku i jak najlepszy wynik. Wisła więc przyjechała do Belgii i, niesamowitem zwrotem akcji, to ona zaczęła stawiać warunki w reważnowym spotkaniu rundy play-off Ligi Konferencji Europy.

Po 18 minutach meczu, pięciobramkowy deficyt przywieziony przez "Białą Gwiazdę" został zmniejszony do trzech bramek. Już po kwadransie gola głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzelił Alan Uryga, a zaledwie trzy minuty później drugie trafienie dołożył Tamas Kiss.

Aby doprowadzić do dogrywki, ekipa Kazimierza Moskala musi w drugiej połowie zdobyć jeszcze trzy gole, nie tracąc przy tym żadnego. Jeżeli im się to uda, będziemy świadkami jednego z najlepszych meczów w historii polskiej piłki.