Już nie Borek. Wiadomo, kto skomentuje mecz Polski z Chorwacją

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Joe Prior/Visionhaus / Na zdjęciu: Kacper Urbański i Robert Lewandowski

Kolejnym rywalem polskiej kadry w Lidze Narodów będzie Chorwacja. Kto będzie komentować spotkanie z drużyną z Bałkanów? TVP podała już szczegółowe informacje.

Biało-Czerwoni do swojego drugiego meczu w Lidze Narodów UEFA podejdą podbudowani zwycięstwem ze Szkocją. Polska zwyciężyła 3:2 (---> RELACJA), ale nie może popadać w hurraoptymizm.

Drużyna Michała Probierza, choć do przerwy prowadziła dwa do zera, zapewniła sobie trzy punkty dopiero w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Bohaterem był Nicola Zalewski, który najpierw wywalczył rzut karny, a później sam podszedł z piłką na jedenasty metr i umieścił ją w siatce.

W czwartkowym spotkaniu o komentarz zadbał duet Mateusz Borek i Grzegorz Mielcarski. Przed niedzielnym starciem w TVP dojdzie zmiany i Telewizja Polska wystawi na mecz z Chorwacją innych komentatorów.

Wiemy już, że będą to Jacek Laskowski i Robert Podoliński, którzy swoim głosem potrafią uświetnić niejedno widowisko. Oczywiście zmiany komentatorów nie są niczym nowym. To standardowa procedura i tak jest także i tym razem.

Spotkanie Chorwacja - Polska obędzie się w niedzielę (8 września). Pierwszy gwizdek w Osijeku wybrzmi o godzinie 20:24. Transmisja meczu w TVP 1 i TVP Sport.

---> Niechciany bohater. Oto, co mówią w Rzymie o Zalewskim ---> Bułka nie wykorzystał szansy? "Trudno go ocenić"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty