Polscy piłkarze nagle stanęli "w kółeczku" i jeden z nich zabrał głos

Twitter / Łaczy nas Piłka / Na zdjęciu od lewej: Kaper Urbański i pozostali reprezentanci Polski

W sobotę (07.09) 20. urodziny obchodzi Kacper Urbański. Z tej okazji solenizant wygłosił krótką przemowę w trakcie treningu reprezentacji. W pewnym momencie jego koledzy z kadry ryknęli śmiechem. Nagrały to kamery serwisu "Łączy nas piłka"

W tym artykule dowiesz się o:

Trwa zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski. W czwartek (05.09) Biało-Czerwoni wygrali na wyjeździe 3:2 ze Szkocją w swoim inauguracyjnym meczu Ligi Narodów. Już w niedzielę w Osijeku czeka ich starcie z Chorwacją.

W sobotę podopieczni Michała Probierza trenowali na obiektach Celticu Glasgow. Tego dnia 20. urodziny świętuje Kacper Urbański. Reprezentanci Polski z tej okazji stanęli "w kółeczku" i odśpiewali solenizantowi gromkie "100 lat". Chwilę potem piłkarz Bologni za namową kolegów wygłosił krótkie przemówienie.

- Nie będę chciał tutaj "lecieć klasykiem". Wiadomo, fajnie było wygrać, ale cieszę się, że jestem tutaj z wami. Często mam urodziny... - zaczął Urbański. W tym momencie przerwał mu wybuch śmiechu pozostałych kadrowiczów.

- Często mam urodziny na kadrze. Dlatego dziękuję bardzo wszystkim za życzenia i... dziękuję bardzo - zakończył, ponownie wzbudzając śmiech wśród kolegów. Nagranie serwisu "Łączy nas piłka" zamieszczamy poniżej.

Urbański zadebiutował w pierwszej reprezentacji Polski 7 czerwca br. w wygranym 3:1 towarzyskim meczu z Ukrainą. Później pojechał z kadrą na Euro 2024. Do tej pory zanotował sześć występów w narodowych barwach.

Był również jednym z wyróżniających się piłkarzy w meczu Ligi Narodów ze Szkocją. Jego agresywny odbiór piłki na połowie rywali w 8. minucie gry zapoczątkował akcję, po której Biało-Czerwoni objęli prowadzenie. Gola po precyzyjnym strzale z dystansu zdobył wówczas Sebastian Szymański.

W sobotnie popołudnie Polacy opuścili Glasgow i udali się w podróż do Osijeku. Już kolejnego dnia zmierzą się tam z Chorwacją. Początek spotkania o godzinie 20:45. Trzecim rywalem naszej reprezentacji w grupie A Ligi Narodów jest Portugalia.

Uspokajał "Lewego". "Nicola dobrze strzela karne". I nagle taka reakcja!