Gol w samej końcówce. Zespół Michniewicza wciąż w grze

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Na zdjęciu: Czesław Michniewicz
PAP/EPA / Na zdjęciu: Czesław Michniewicz

W afrykańskiej Lidze Mistrzów AS FAR Rabat wywalczył remis 2:2 na terenie Al-Merrikh SC. Podopieczni Czesława Michniewicza zachowują szanse na awans.

W tym artykule dowiesz się o:

Po wyeliminowaniu Remo Stars, Marokańczycy przystąpili do rywalizacji w drugiej rundzie z Al-Merrikh SC. Sobotnie spotkanie nie układało się po myśli drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza.

W pierwszych 45 minutach zawodnicy Al-Merrikh SC dwukrotnie rozpracowali defensywę przyjezdnych. Na listę strzelców po stronie Sudańczyków wpisali się Elsamani Saadeldin oraz Mohamed Gbane.

Po przerwie piłkarze Michniewicza ruszyli do odrabiania strat. Mohamed Rabie Hrimat zdobył bramkę kontaktową, a do wyrównania mógł doprowadzić Abdelfettah Hadraf, który zmarnował rzut karny.

Ten sam zawodnik zrehabilitował się dwie minuty przed upływem regulaminowego czasu gry. Hadraf ustalił rezultat na 2:2.

Michniewicz mógł odetchnąć z ulgą po końcowym gwizdku. Rewanżowe spotkanie pomiędzy Al-Merrikh SC a AS FAR Rabat zaplanowano na 22 września.

Al-Merrikh SC - AS FAR Rabat 2:2 (2:0) 1:0 - Elsamani Saadeldin 27' 2:0 - Mohamed Gbane 38' 2:1 - Mohamed Rabie Hrimat 74' 2:2 - Abdelfettah Hadraf 86'

Źródło artykułu: WP SportoweFakty