Wszystko się nagrało. Awantura po meczu Premier League

Twitter / Na zdjęciu: Nicolas Jackson uderzający Morato

Nicolas Jackson z Chelsea FC może mieć poważne problemy. Po meczu uderzył w twarz jednego z zawodników Nottingham Forest, co zostało uwiecznione na nagraniu.

Podczas emocjonującego meczu Premier League pomiędzy Chelsea FC i Nottingham Forest (1:1), Nicolas Jackson z "The Blues" został przyłapany w bójce, która miała miejsce w końcowych minutach spotkania. Pojedynek na Stamford Bridge zakończył się remisem, jednak incydent przy linii bocznej przyciągnął uwagę mediów.

Według materiału opublikowanego przez "The Sun", zamieszanie rozpoczęło się, gdy Neco Williams z Nottingham Forest popchnął Marca Cucurellę z Chelsea na Enzo Marescę. Ostra wymiana zdań przerodziła się w szarpaninę, w którą zaangażowali się zawodnicy obu drużyn oraz sztab trenerski. Do akcji wkroczyli nawet rezerwowi piłkarze.

Jackson, który wcześniej został zmieniony przez Christophera Nkunku w 81. minucie meczu, został uwieczniony na nagraniu, gdy zdawał się gestykulować w stronę zawodnika Forest, Morato. W pewnym momencie widać jak trafia w twarz Brazylijczyka.

Zawodnicy Chelsea szybko odciągnęli swojego kolegę, a po interwencji sędziego Chrisa Kavanagha, sytuacja została opanowana. Co ciekawe, Jackson uniknął kary, choć inni uczestnicy bójki - Williams, Cucurella i Levi Colwill z Chelsea - otrzymali żółte kartki.

Zobacz nagranie z awantury po meczu Chelsea FC - Nottingham Forest.

Przed całym zamieszaniem Nottingham Forest wyszło na prowadzenie tuż po przerwie dzięki bramce Chrisa Wooda. Chelsea odpowiedziała szybko, kiedy Cole Palmer podał do Noniego Madueke, który strzelił wyrównującego gola. Pomimo późniejszej nerwowej atmosfery i incydentu przy linii bocznej, mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty