Nokaut! Tak FC Barcelona dobiła Real

Twitter / Screen / Eleven Sports / Na zdjęciu: Raphinha dobił Real Madryt

Mecz Real Madryt - FC Barcelona zakończył się zwycięstwem gości aż 4:0. Najpierw dwie bramki w dwie minuty zdobył Robert Lewandowski, a następnie "Królewskich" dobili Lamine Yamal oraz Raphinha.

Po bezbramkowej pierwszej połowie chyba nikt by nie przewidział takiego scenariusza. Po przerwie FC Barcelona odpaliła jednak tryb "turbo" i przejechała się po Realu Madryt.

Strzelanie rozpoczął Robert Lewandowski (-----> ZOBACZ), ale goście na tym nie poprzestali. Najpierw gola strzelił Lamine Yamal, a dzieła zniszczenia dopełnił Raphinha, zatem zdobyczami bramkowymi podzieliło się całe ofensywne trio Barcy.

Oczywiście wynikało to z faktu, że Real musiał się odkryć i zostawiał mnóstwo przestrzeni na własnej połowie. Ekipa Hansiego Flicka tylko na to czekała.

Yamal przyjął piłkę i oddał idealny strzał prawą (!) nogą, z kolei Raphinha wykorzystał dłuższe podanie i efektownie przelobował Andrija Łunina.