Reprezentant Polski błysnął w Turcji. Dwie asysty i bardzo ważna wygrana

Getty Images / Ahmad Mora / Kacper Kozłowski

Kacper Kozłowski coraz lepiej radzi sobie w Turcji. Tym razem reprezentant Polski został jednym z bohaterów meczu ligowego.

Pomocnik w lipcu br. podpisał kontrakt z Gaziantep FK. Tym samym końca dobiegł jego nieudany pobyt w Brighton and Hove Albion. Kacper Kozłowski znajduje się ostatnio w bardzo dobrej formie.

Swoją wysoką dyspozycję potwierdził w spotkaniu ligowym z Konyasporem. Rywalizację lepiej zaczęli rywale, którzy objęli prowadzenie w 13. minucie. Na to trafienie gospodarze zmagań odpowiedzieli za sprawą trafienia Ertugrula Ersoya.

W drugiej połowie pierwszoplanową rolę odegrał reprezentant Polski. Najpierw zaliczył asystę przy bramce Christophera Lungoyi'ego. Następnie pomocnik popisał się bardzo przytomnym podaniem do Deiana Sorescu.

Rumun znany kibicom polskiej ligi z występów w Rakowie Częstochowa, ustalił wynik spotkania na 3:1. Kozłowski rozegrał do tej pory w barwach nowego zespołu osiem meczów, w których zdobył bramkę i zaliczył trzy asysty.

Był powołany przez Michała Probierza na ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski, ale nie wziął w nim udziału, ponieważ doznał kontuzji.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty