Puchar Anglii: Drużyna Majewskiego wyeliminowana

Radosław Majewski spędził cały mecz pomiędzy Birmingham City, a Nottingham Forest na ławce rezerwowych. W powtórzonym spotkaniu III rundy Pucharu Anglii Blues pokonali Forest 1:0.

Birmingham City wystąpiło w takim samym zestawieniu co w sobotę przeciwko Manchesterowi United w Premier League. Wówczas padł wynik 1:1. Natomiast Nottingham dokonało aż siedmiu zmian w porównaniu do spotkania z West Bromwich Albion (3:1). Na ławkę powędrował m.in. Radosław Majewski. Polak na boisku się nie pojawił, a jego koledzy przegrali 0:1.

Niesamowity przebieg miał mecz Coventry City - Portsmouth. W pierwszej połowie fantastycznym strzałem za pola karnego popisał się Leon Best. The Pompey dopiero w doliczonym czasie gry zdołali wyrównać, ale mieli przy tym furę szczęścia. Stephen Wright, były piłkarz Liverpoolu, sam sobie wpakował futbolówkę do bramki. Tymczasem znów wydawało się, że mecz zakończy się serią rzutów karnych, ale już w 120. minucie Portsmouth zdobyło zwycięskiego gola. Aaron Mokoena uwolnił się spod opieki obrońców i ładnym strzałem głową dał Portsmouth awans do 4. rundy.

Z kolei po raz pierwszy odbyło się spotkanie Bristol City - Cardiff City i zostanie rozegrane ponownie, ponieważ padł wynik remisowy. Oznacza to powtórkę meczu.