Anglia: Majewski, Rasiak i Szczęsny na boisku

Trzech Polaków wystąpiło się we wtorek na angielskich boiskach. Radosław Majewski i Wojciech Szczęsny pojawili się w wyjściowych składach swoich drużyn. Grzegorz Rasiak był zmiennikiem.

Bartosz Zimkowski

Zarówno Radosław Majewski jak i Wojciech Szczęsny mogą dopisać do swoich dorobków pełne 90 minut. Majewski zagrał dla Nottingham Forest, które zmiotło na swoim stadionie Queens Park Rangers, ogrywając rywali aż 5:0. Forest mają 52 punkty - tyle samo co lider rozgrywek Newcastle United. Dla Majewskiego był to mecz numer 23 w tym sezonie.

Wojciech Szczęsny puścił jedną bramkę w spotkaniu Brendford - Southampton. Pojedynek zakończył się remisem 1:1, a w barwach Świętych cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Bartosz Białkowski. Dla Szczęsnego był to dziewiąty mecz w barwach Brendford.

27 minut dla Reading zagrał Grzegorz Rasiak. Polak nie będzie jednak miło wspominał rywalizacji z Sheffield United, ponieważ The Royals przegrali 0:3 i spadli na przedostatnie miejsce w The Champioship.