Emocje w Gnieźnie, ale KS bez punktów

Kolejnej niespodziewanej porażki doznali piłkarze Klubu Sportowego Gniezno. Tym razem lepsi od nich okazali się gracze Gatty Zduńska Wola, którzy zwyciężyli 4:1.

Mateusz Klejborowski

Przed meczem z Gattą Zduńska Wola gnieźnianie wzbogacili się o trzy punkty, które przyznano im po zweryfikowaniu wyniku spotkania z Auto Complex Przodkowo. Na boisku lepsi byli goście, którzy zwyciężyli 4:8, ale w ich zespole zagrało dwóch nieuprawnionych zawodników.

Dobry nastrój Klubowi Sportowemu Gniezno bardzo szybko popsuli zawodnicy ze Zduńskiej Woli, którzy w pierwszych dwudziestu minutach aż trzykrotnie pokonali bramkarza gospodarzy - Michała Wasielewskiego. Druga połowa była bardzo wyrównana, ale goście dołożyli do swojego dorobku kolejne trafienie. Gnieźnianie odpowiedzieli natomiast jednym golem, autorstwa Sebastiana Śniegowskiego.

Trzeba przyznać, że porażka gospodarzy jest tym bardziej zaskakująca, że w Zduńskiej Woli to oni triumfowali, w stosunku 2:4. W Gnieźnie nie potrafili się jednak przeciwstawić nieźle poczynającym sobie gościom, którzy momentami prezentowali brutalny futbol. Co z kolei nie pozostawało bez wpływu na poziom spotkania.

KS Gniezno - Gatta Zduńska Wola 1:4 (0:3)

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)