KS Gniezno przegrał u siebie z liderem

Piłkarze Klubu Sportowego Gniezno przegrali drugi mecz z rzędu. Po stracie punktów w Toruniu, tym razem musieli uznać wyższość graczy z Chojnic. Lider tabeli nie dał gospodarzom żadnych szans, zwyciężając aż 4:1.

W tym artykule dowiesz się o:

Pomimo wysokiego wyniku, momentami spotkanie było ciekawym, a przede wszystkim wyrównanym pojedynkiem. Gnieźnianie, którzy walczą o pozostanie w gronie I-ligowców przez długi czas starali się dotrzymać kroku, rozpędzonemu liderowi z Chojnic. Ostatecznie jednak górą byli goście, którzy już po pierwszej połowie prowadzili 2:1, natomiast w drugich dwudziestu minutach dołożyli jeszcze dwa trafienia.

Piłkarze KS Gniezno przegrali drugi mecz z rzędu i nadal muszą mocno się starać, żeby w przyszłym roku nadal startować na zapleczu ekstraklasy. Z kolei piłkarze Red Devils, dzięki wygranej w Gnieźnie umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli.

KS Gniezno - Red Devils 1:4 (1:2)

bramki: Goździewski - Pięta, Sundeev, Sobański, Kaźmierczak

Za tydzień KS Gniezno zmierzy się na wyjeździe z AZS UM Warszawa. Natomiast chojniczanie w meczu kolejki zagrają z drugim w tabeli Tacho Toruń.