Premier League: Liverpool zremisował i nie liczy się już w walce o czwarte miejsce?

Liverpool w niedzielnym meczu 33. kolejki Premier League zaledwie zremisował z beniaminkiem Birmingham City 1:1. Szanse The Reds na zajęcie czwartego miejsca wyraźnie spadły.

W tym artykule dowiesz się o:

Na St Andrews nie wygrał żaden faworyt do mistrzostwa: Arsenal Londyn, Chelsea Londyn czy Manchester United. Nie zwyciężył również Liverpool. The Reds wprawdzie prowadzili od 46. minuty, gdy Steven Gerrard zdobył swoją siódmą bramkę w lidze w tym sezonie. Radość podopiecznych Rafaela Beniteza trwała krótko. 10 minut później Liam Ridgwell doprowadził do wyrównania.

Liverpool stracił nie tylko dwa punkty, ale i Fernando Torresa. Hiszpan doznał kontuzji i przedwcześnie opuścił boisko. Strata do czwartego Manchesteru City wynosi cztery punkty. Dodatkowo The Citizens mają jeden zaległy mecz do rozegrania.